Maďarská společnost DEVERGO vsadila po blue jeans na boty

 

Stánek společnosti DEVERGO z Budapešti je mladý, originální a částečně i džínový. „Specializujeme se hlavně na džínovou módu, ale letos jsme se rozhodli představit na veletrhu KABO hlavně naši kolekci obuvi,“ říká Roland Hegedüs, obchodní ředitel maďarské společnosti DEVERGO.


Ve stánku jsou k vidění jak boty, které s džínovinu pracují, tak ukázky originální kožené kolekce. Pro mladé dívky nechybí i moderní, finančně dostupná obuv pro běžné nošení. „Víme, že dámy dají hodně na barvy, kdy obuv mohou s oděvem vhodně kombinovat, a tak jsme připravili barevnou kolekci s příznivou cenou kolem dvaceti Euro,“ říká Hegedüs.

„Není to naše první návštěva v Brně. Loni jsme se prezentovali na STYLu, kde jsme představovali naši novou džínovou kolekci. Byli jsme úspěšní a s výsledkem velmi spokojení, získali jsme zde nové kontakty a zákazníky. Pak jsme v Praze našli pro oděvy distributora, se kterým jsme v prosinci podepsali dohodu o spolupráci. A tak jsme si řekli, proč to letos nezkusit s obuví,“ dodává Hegedüs, který tvrdí, že veletrhy včetně toho brněnského jsou dobrou obchodní příležitostí, zvlášť když z Budapešti do Brna to není daleko.

Datum: 21.8.2017 14:39:00