MARIA - poprvé na veletrhu STYL!

 

Chorvatská společnost MARIA FASHION, která se na veletrhu STYL představí poprvé ve své historii, vyrábí vysoce kvalitní dámské módní oděvy. Za 17 let svého působení na oděvním trhu, si tato společnost vydobyla status respektovaného a kvalitního chorvatského výrobce dámského oblečení.

Výrobní program MARIA FASHION zahrnuje kompletní sortiment dámské konfekce: kabáty, bundy, saka, kalhoty, sukně, topy, tuniky, halenky a košile.

Společnost MARY FASHION, jejíž výrobní závod se nachází v severozápadní části chorvatského Záhoří po dálnici Záhřeb - Maribor nedaleko chorvatsko - slovinské hranice, dodává na trh výrobky pod svou vlastní značkou LADY M a M WOMAN. Hlavními zásadami této společnosti je vyrábět co nejkvalitnější modely, které jsou navrženy v souladu s nejnovějšími trendy. MARIA FASHION okamžitě reaguje na veškeré požadavky zákazníků a svoje produkty dodává v co nejkratších lhůtách.

Nové modely a kolekce se značkou LADY M a M WOMAN můžete shlédnout na stánku č. 266 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.marija-m.com

Datum: 11.2.2015 14:25:00