Na veletrhu KABO se představila nová česko-slovenská značka: dětská obuv Medico

 

Kvalitní usně, flexibilní podešve a atraktivní design. Nová dětská obuv Medico se obchodníkům líbila, na pulty prodejen se dostane letos v srpnu.


„Medico je česko-slovenská značka.  V České republice je registrovaná a také design má český, zatímco výroba probíhá na Slovensku. Jedná se o celokoženou a cenově dostupnou dětskou obuv s flexibilní podešví,“ říká Lucie Umlášková, zástupkyně nové značky pro český a slovenský trh.

Premiérová kolekce Medico zahrnuje 35 vzorů v různých barevných variantách a velikostních typech. Zimní a celoroční obuv z prvotřídních kožených materiálů se vyrábí od nejmenších velikostí pro první krůčky až do čísla 36. Zvláštní důraz je kladen na flexibilitu podešve, která je důležitá pro správnou zdravou chůzi a komfort dětské nožičky.

Slovenský výrobce není žádným nováčkem. Dodává do velkoobchodů především v Itálii a v Polsku, zakázkové výrobě dětské obuvi se věnuje již 25 let a tyto zkušenosti se projevily také v úspěšné premiéře na veletrhu KABO. „Obchodníkům s dětskou obuví se naše nová značka líbila jak vizuálně, svým barevným řešením, tak zpracováním. Na to, že jde o novinku na trhu, měla úspěch, takže jsme spokojeni,“ zhodnotila Lucie Umlášková veletržní premiéru značky Medico.

Na společném stánku se představily ještě další značky reprezentující pohodlnou a zdravotní obuv: kožené pantofle BF, maďarská dětská obuv Szamos, pohodlná vycházková obuv Klartex a premiéru měla ruská outdoorová obuv Trek.

Datum: 19.2.2018 19:00:00