OPS!Objects - značku italského lídra v bižuterii přináší exkluzivně ESANEL

 

Esanel s.r.o. je výhradním distributorem pro italskou značku bižuterie OPS!Objects pro ČR a Slovensko. Značka OPS!Objects je sice na trhu od roku 2010, ale spadá pod firmu Diffusione Orologi, která v oblasti bižuterie působí téměř 70 let.

Produkty značky OPS!Objects jsou spojením kreativity, designu a znalostí v této oblasti. Sortiment zboží představují náramky, hodinky, náhrdelníky a kryty na mobil, které odráží aktuální módní trendy. Jednotlivé kolekce OPS!Objects přicházejí několikrát ročně a jsou vždy originální. Vybrané modely jsou doplněny krystaly Swarovski a většina produktů voní po vanilce. Ke každému výrobku náleží originální certifikát a krásné balení. A právě to zákazníci na značce OPS!Objects milují!

Bižuterie OPS!Objects slaví nejen v Itálii, kde je přes 2 500 prodejních míst a celosvětově se prodává ve více jak v 15 zemích, nevídaný úspěch. OPS!Objects vyniká také v oblasti podpory prodeje a v marketingu. Posledním úspěchem byla zimní kampaň, kterou fotil uznávaný fotograf Oliviero Toscani.

Nové kolekce značky OPS!Objects naleznete na stánku společnosti ESANEL č. 416A v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Přehled o kolekcí a další informace naleznete na stránkách výrobce www.opsobjects.com/cz, nebo na na: facebook.com/opsobjectsczech (/opsobjectsslovakia), či na instagram.com/opsobjectsczech(/opsobjectsslovakia), případně kontaktuje společnost ESANEL na: info@esanel.cz

Datum: 11.2.2015 14:25:00