STYL
19.-21.2. 2022

58. B2B veletrh módy STYL

Plavková klasika z Bulharska – nadčasová elegance a špičková kvalita

 

Sun Diva swimwear je nová značka plavek a plážového oblečení, která kombinuje čisté linie s vysoce kvalitními italskými materiály. Na veletrhu STYL se poprvé představuje českým obchodníkům.


Značka Sun Diva swimwear oslovuje zákazníky, kteří se nechtějí řídit proměnlivými trendy, ale sázejí na nadčasovou klasiku. „Jde o návrat k retro stylu, ale v moderní podobě a vysoké kvalitě. Většina plavek na trhu je hodně barevných a velmi zdobných. Ty naše jdou přesně opačným směrem - mají čisté linie a jsou nadčasové, čili nezůstanou módní jen jednu sezonu. Stejně jako u klasického oblečení, i tady zákazník ví, že tuto investici nedělá pouze na jeden rok,“ vysvětluje Diana Zaharieva, majitelka a designérka bulharské společnosti Sun Diva swimwear.

Značka Sun Diva vznikla v roce 2017 a nabízí klasickou plavkovou módu s retro střihy a jednoduchou barevností. Pruhované modely jsou inspirované romantikou francouzské Riviéry. Základem úspěchu této firmy jsou vysoce kvalitní italské materiály, které plavkám zaručují dlouhou životnost. „Letos jsme rozšířili nabídku o plážové oblečení z přírodních materiálů, většinou jde o len v kombinaci s bavlnou. Toto oblečení se hodí nejen na pláž, ale třeba i do restaurace. Kolekci plavek jsme doplnili o novou barvu živý korál, která je klíčovou barvou roku 2019,“ říká Diana Zaharieva a dodává: „Cílem naší účasti na veletrhu v Brně je najít zde obchodní partnery a distributory, abychom se dostali i do kamenných prodejen v Česku.“ Prozatím Sun Diva dodává do zahraničí pouze prostřednictvím e-shopu. Protože veškerá výroba probíhá v Bulharsku, může zákazníkům nabídnout velmi krátké dodací lhůty. „Materiály máme k dispozici a šijeme průběžně, takže jednotlivé objednávky řešíme do týdne a větší zakázky maximálně do tří týdnů. Některé modely jsou k dispozici okamžitě,“ zve Diana Zaharieva na stánek potenciální obchodní partnery.

Datum: 16.2.2019 16:30:00