PM-STYL: francouzská elegance, německá pečlivost i portugalská hravost

 

Firma PM-styl je velkoobchod, který se zaměřuje na dámskou módu v běžných i nadměrných velikostech. Široký sortiment zahrnuje kabáty, bundy, kostýmky, kalhoty, saka, sukně, košile, svetry, trička i společenskou módu od řady evropských výrobců. V Brně, celkem ve třech stáncích, představuje PM-styl aktuální kolekce několika zahraničních značek, jako jsou Paul Brial, Givec, Loft Fashion, Leo & Ugo, Stark či Eva Kayan. Současně prezentuje svou nabídku i na veletrhu obuvi a kožedělného zboží KABO.


„Francouzskou značku Leo & Ugo jsme začali prodávat tuto sezónu. Jedná se o výrobce pletáže se sídlem v Paříži. Přivezli jsme jejich trendovou kolekci, dobře kombinovatelnou například s kalhotami německé firmy Stark, která se již tři generace zabývá výrobou kvalitních kalhot z italských materiálů ve třech střizích, a to až do velkých velikostí. Je to taková správná německá kvalita. Ve druhém stánku máme například oblíbenou portugalskou značku Givec, její dvě řady Kalisson a Bagoraz. Je to pronto móda s dodáním v období podzim–zima 2017. Jedná se o trička, pletáž, svetříky a vesty v zajímavé cenové hladině,“ říká majitel společnosti Pavel Mlčák.

Francouzský šarm s sebou nesou další z prezentovaných značek - elegantní dámská móda Paul Brial a Eva Kayan, trendová značka, určená zejména do butiků a nabízející ženám originální a dobře kombinovatelné modely z kvalitních materiálů. Za zmínku stojí i dámské kabáty a bundy od dánské společnosti Loft fashion, kterou firma PM-styl zastupuje na českém trhu více dvanáct let. „Nyní tu prezentujeme kolekci jaro–léto. Loft fashion se zaměřuje na větší velikosti, kvalitu materiálů i zpracování, které je opravdu prvotřídní,“ uvádí Mlčák.

PM-styl patří na brněnském veletrhu k tradičním vystavovatelům. „Veletrh má pro nás zejména prezentační význam. Ví se o nás, zákazníci jsou zvyklí, že nás tu najdou na stálém místě a je to pro nás jedna z forem, jak prezentovat nové kolekce evropských značek na českém a slovenském trhu. Snažíme se, abychom tu mohli být společně s našimi dodavatelskými firmami. Pro nás je trochu zajímavější únorový veletrh, ale vracíme se sem rádi i v létě,“ dodává Mlčák.

Datum: 21.8.2017 13:41:00