Potřebujete během veletrhu přepravit někam svoje zboží?

Využijte službu, kterou vám nabízíme ve spolupráci s balíkovou přepravní společností GLS. Po celou dobu konaní veletrhů STYL a KABO budete mít k dispozici stánek GLS u E-Pointu, kam můžete přinést svůj balík a nechat si jej poslat. Pro bezplatné využití této služby předložte obsluze GLS vystavovatelský průkaz. GLS zdarma* zajistí přepravu balíku po tuzemsku a sousedních státech (Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko).

 

Využijte službu, kterou vám nabízíme ve spolupráci s balíkovou přepravní společností GLS. Po celou dobu konaní veletrhů STYL a KABO budete mít k dispozici stánek GLS u E-Pointu, kam můžete přinést svůj balík a nechat si jej poslat. Pro bezplatné využití této služby předložte obsluze GLS vystavovatelský průkaz. GLS zdarma* zajistí přepravu balíku po tuzemsku a sousedních státech (Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko).

Představení GLS

GLS zajišťuje vysoce spolehlivou přepravu balíků ve 37 evropských zemí. Se svou pozemní sítí se řadí k předním poskytovatelům balíkových přeprav v Evropě.

Naše služby obsahují i na míru ušité řešení pro firmy z oblasti módy či obuvi. Např. provozování e-shopu v této oblasti bývá obtížné, neboť při nákupu na internetu si zákazník boty nevyzkouší. Vhodné řešení šikovného přepravce však může provozování takového e-shopu velmi usnadnit tím, že přepravce zajistí efektivní a rychlou přepravu nepoužitého zboží od zákazníka zpět do e-shopu. GLS má takové řešení pro vás připravené.

Vyzkoušejte na míru ušitá řešení, zabalte zboží a přineste jej k E-Pointu. GLS jej spolehlivě a rychle přepraví tam, kam potřebujete!

Více informací:
sales@gls-czech.com
567 771 122

*Jeden vystavovatel na veletrhu může poslat maximálně pět balíků za celou dobu konání veletrhu.