Správně padnoucí podprsenka dokáže zeštíhlit

 

Dokonalý střih zvýrazní ženské křivky a odvede pozornost od případných nedostatků postavy. Zmenšovacím podprsenkám nerozumím, říká majitelka a návrhářka značky Werso Jiřina Matoušová.


Ženské tělo je krásné a prádlo ho umí udělat ještě krásnějším. Pokud ovšem správně sedí, což splňují právě výrobky značky Werso. Dvakrát ročně se o tom mohou přesvědčit i návštěvníci veletrhu STYL, kde tento český výrobce pravidelně vystavuje a také předvádí prádlo na kontraktačních módních přehlídkách. “Základem jsou kvalitní materiály od předních světových výrobců, dokonalé střihy a zpracování,” říká Jiřina Matoušová o své značce, kterou si splnila vlastní sen o luxusním prádle. Jako návrhářka ví o střizích všechno a dokáže ženám poradit s výběrem správné podprsenky. Na veletrhu STYL tyto své zkušenosti předává obchodnicím - odběratelkám svého zboží, aby pak ony mohly správně poradit s výběrem zákaznicím. “Dáváme jim možnost vyzkoušet si naše modely na vlastní velikost a ověřit si, že opravdu perfektně sedí, vylepší postavu a příjemně se nosí, což je u spodního prádla vždycky důležité,” říká Jiřina Matoušová. Jak dodává, české ženy často neznají svoji velikost podprsenky, vybírají si příliš velký obvod, zadní část se pak zvedá a prsa klesají. “Důležité je nebát se pevného obvodu a počítat s tím, že materiál vždycky trochu povolí. Kupovat si pohodnou volnou podprsenku je chyba, protože nová musí pevně sedět.”

Značka Werso vyniká šíří velikostní nabídky, která sahá od obvodu 65 až do obvodu 125 centimetrů. Košíčky nabízí od A po K a ve speciálním modelu pro velká prsa má i košíčky L a M. “Šijeme všechno, ale hodně se zaměřujeme právě na větší velikosti z toho důvodu, že je umíme ušít perfektně. Naše střihy dokonale sedí, vytvarují prsa do krásného tvaru a tím dokáží zeštíhlit postavu. Zákaznice, které nás objevily, zůstávají značce Werso věrné a vyhledávají u nás i na velká prsa krásné modely, které dříve byly privilegiem pro štíhlé. Bohatě zdobené krajkové podprsenky máme i ve velkých velikostech a pro zralé ženy, které se chtějí líbit,” vysvětluje majitelka firmy.

Nové modely Werso uvádí na trh průběžně po celý rok. Aktuální nabídka prezentovaná na veletrhu STYL zahrnuje hladké modely světlejších a tělových barev vhodné na léto, mezi nimi nově pudrový odstín nebo luxusní modrý model s ručně malovanými květinovými motivy, které se natiskují na látku. “Bílou podprsenku příliš nedoporučuji, pod světlým oblečením prosvítá a je velmi nápadná, pod tmavým na sebe může nachytat chloupky a zešednout,” varuje návrhářka.  V nabídce značky nechybí ani korzety, kalhotky nebo noční košilky a zájem o zboží je i v zahraničí, odběratele má například na Slovensku, v Maďarsku nebo v Rusku.  S českými obchodníky se firma z Turnova setkává dvakrát ročně v Brně. “Veletrh STYL má pro nás jako české výrobce velký význam. Jednáme tu se zákazníky, kteří sem jezdí přímo objednávat, a docela často máme na stánku frontu. Naše účast se propaguje i na sociálních sítích, lidé sdílejí fotky třeba z přehlídek, a tím se šíří informace o naší nabídce,” vysvětluje Jiřina Matoušová.

Datum: 25.8.2017 9:11:00