STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Srpnové veletrhy STYL a KABO uvedou novou zónu Fresh Fashion

 

Mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO připravují zcela novou zónu originální módy a šperků s názvem Fresh Fashion.

Poprvé se zóna Fresh Fashion představí na 42. ročníku brněnských veletrhů STYL a KABO ve dnech 18.-20. srpna 2013. Fresh Fashion nabídne návštěvníkům veletrhů módy zcela nové vystavovatele, kteří kladou důraz na originální design, kvalitní provedení a své výrobky vyrábějí převážně v České republice. Zóna Fresh Fashion bude orientovaná zejména na mladou módu, módní doplňky, bižuterii a šperky. Obchodníci zde najdou neokoukané, svěží a dobře prodejné zboží, které osvěží jejich sortiment. Mezi vystavovateli se budou prezentovat především nezávislé české značky, které se doposud prezentovaly na trzích nezávislé módy, streetwearové a skatové značky.

Zónu Fresh Fashion připravují Veletrhy Brno ve spolupráci s módní značkou Lovemusic, která organizuje maloobchodní trhy nezávislé módy Factory Fashion Market a Holešovice Fashion Market. „Cílem Fresh Fashion je vnést čerstvý vítr do veletrhů STYL a KABO, osvěžit nabídku a přilákat nové obchodníky. V České republice je velké množství značek, které dbají na originální design svých výrobků a kvalitu provedení. Tyto značky často úspěšně vyrostly na designových trzích, což jim poskytuje výhodu stálého kontaktu se zákazníkem, jeho preferencemi a potřebami. Díky tomu mohou nabídnout jedinečné produkty, o které je mezi koncovými zákazníky velký zájem,“ upřesňuje koncept zóny Fresh Fashion majitelka módní značky Lovemusic Kateřina Hanko Pletichová. „Jako organizátoři trhů nezávislé módy i jako majitelé módní značky reflektujeme silnou potřebu nezávislých módních značek po fungující distribuci a velkoobchodním prodeji tohoto typu zboží a naopak neustálý hlad majitelů obchodů po nových produktech, které zatraktivní jejich aktuální nabídku. Spojení s veletrhy STYL a KABO vnímáme jako krok směřující k dalšímu rozvoji tohoto módního sektoru a podpoře malého a středního podnikání v oboru módy, módních doplňků a bižuterie,“ dodává Hanko Pletichová.


 

Datum: 21.5.2013 10:21:00