SteamOne: Vždy šik a upraveně

 

Výběr nového kousku do šatníku začíná v butiku nebo obchodě. A jedině skvěle upravený model zaujme nejen svým designem a střihem, ale také svou vlastní prezentací. Proto je důležité nezapomínat na správnou úpravu modelů, ke které snadno pomůže SteamOne, francouzský specialista na úpravu oděvů párou.

Je to velice jednoduché, zapomeňte na žehlicí prkno a oblečení jednoduše a rychle oživte, vyžehlete a upravte s napařovačem oděvů SteamOne. Ať už se jedná o obleky, trička, košile, saka, bundy, kabáty nebo kalhoty vyrobené z hedvábí, lnu, mušelínu, bavlny, vlny či šifonu. SteamOne můžete používat i na oblečení s flitry, korálky nebo knoflíky, vše bude perfektně, rychle a snadno upravené. Navíc pára nezanechá na látce nepěkné odlesky či prožehlené švy.


Model jednoduše pověste na ramínko nebo použijete ramínko SteamOne, na kterém již model pověšený máte a pomocí několika málo tahů jej rychle a perfektně vyžehlete. Napařovací metoda je k oděvům a materiálům šetrná a neničí je. Oblečení bude vždy perfektně a v mžiku vyžehlené bez odlesků a prožehlených švů.

SteamOne je připraven k použití za pouhou 1 minutu a je vybaven velkým zásobníkem na vodu. Bez obav do něj můžete používat vodu z kohoutu a pro čištění je vybaven systémem Anti-Calc, takže šetří vaši peněženku, neboť nemusíte kupovat žádné odvápňovací chemikálie. Napařovací systém SteamOne navíc odstraňuje pachy (cigaretový kouř) a dezinfikuje.

Výhody napařovače oděvů SteamOne

Napařovací systém je nejšetrnější a nejrychlejší metodou žehlení. Pára vytvořená steamerem proniká přes látku, kterou rychle vyžehlí bez jejího poškození a nevytváří na oděvech žádné odlesky jako klasická žehlička. Vertikální žehlicí systém SteamOne je rychle zahřátý během 1 minuty a oděvy žehlíte přímo na ramínku bez použití žehlicího prkna. Teplota páry 98°C navíc odstraní pachy a dezinfikuje (např. cigaretový kouř), zároveň je však bezpečná pro všechny textilní materiály.

Mnohostranné využití
SteamOne má mnohostranné využití. Oživí a vyžehlí závěsy, záclony a ubrusy, odstraní zápach z cigaret a zlikviduje bakterie. Párou můžete dezinfikovat a vyrovnat potah sedací soupravy, křesílka, plyšové dekorace, koberečků a další.

Anti-Calc systém
SteamOne navíc využívá anti-calc systém, který minimalizuje usazování vodního kamene. Pro napařování je možné používat kohoutkovou vodu a pro čištění nepožíváte žádné chemikálie. SteamOne je tedy zároveň ekologický a usnadní vám život víc, než si myslíte.

Více na www.steamone.cz
Prodejna: BLAKAR trading s.r.o., Azalková 1272, Jesenice u Prahy
Infolinka: +420 606377814, 774377458

Datum: 7.8.2019 12:30:00