Sterntaler – opět s novinkami na veletrhu STYL

 

Firma Jan Krejsa, velkoobchod s dětským zbožím, působí na tuzemském textilním trhu již 25 let. Je výhradním zástupcem značky Sterntaler, jednoho z největších evropských výrobců dětského textilního zboží a doplňků, ale i textilních hraček pro děti a mládež.

Na srpnovém veletrhu STYL představí kolekce pro podzim a zimu 2015/2016 a jaro a léto 2016. Nabídka obsahuje kojenecké a dětské čepice, klobouky, ponožky a punčocháče, šály a rukavice, overaly, plavky, bačkůrky a botičky.

Dále nabízí designové čepice pro mládež a vyšší věkovou skupinu Project 68 pod známou značkou netopýra. Tyto modelové čepice se vyrábějí až do velikosti 57 cm obvodu hlavy. Kolekce ponožek a punčocháčů obsahují vzory ABS opatřené protiskluzovou plochou a zabraňující smeknutí dítěte. Součástí dětských kolekcí je také řada textilních doplňků, jako jsou bryndáky, osušky, župany, povlečení, nebesa a mantinely na postýlky, prošívané spací vaky, hrací deky a další produkty.

Obrovskou devizou značky Sterntaler jsou u letních modelů materiály s UV filtry, které dokážou odstínit až 98 % škodlivého ultrafialového záření. Tento speciální materiál je založen na podobném principu jako ochranné faktory v opalovacích krémech nebo slunečních brýlích. Čepice s UV filtry v mnoha provedeních a barvách velikostně pokrývají všechny věkové kategorie od nejmenších uživatelů až po ty odrostlejší.

U zimního oblečení a doplňků je především kladen důraz na komfort a bezpečnost dětí. Komfort zimního oblečení je zaručen vodovzdornými a thisulate materiály, které zajišťují v zimním období teplo a sucho. Thinsulate materiály jsou výjimečné tím, že propouští přebytečnou vlhkost směrem ven a naopak nepropouští vlhkost dovnitř. Bezpečnost zaručují výrazné reflexní nášivky chránící děti za snížené viditelnosti.

Nové výrobky značky Sterntaler mohou návštěvníci veletrhu STYL shlédnout na stánku Jan Krejsa č. 021 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více na: www.krejsa.cz .

Datum: 20.8.2015 10:47:00