STYL
19.-21.2. 2022

58. B2B veletrh módy STYL

SUN DIVA SWIMWEAR

 

Sun Diva je bulharská značka pro plavky a plážové oblečení, která vznikla v  roce 2017. Její vznik byl ovlivněn naší snahou nabídnout na trh klasické plavky prostřednictvím vidění moderní ženy. Jsou určeny ženám s vědomým a vlastním stylem, které vědí, co chtějí, a nejsou ovlivňovány současnými trendy. Design modelů je čistý a maximálně zjednodušený,  přičemž klademe důraz na vysoce kvalitní italské materiály a precizní zpracování.

Na veletrhu představíme naše tři řady: Basic - základní řada tří modelů, z nichž každý je vyroben ve čtyřech základních barvách - bílé, černé, červené a tělové. Další řadou je Riviera - opět ve třech modelech ve dvou barevných kombinacích - bílá a modrá, bílá a červená - zcela inspirované romantikou a estetikou francouzské Riviéry. Poslední kolekcí je Natura - letní kolekce roku 2019 - zcela inspirovaná barvami přírody.

Poprvé budeme prezentovat naší řadu plavek SUN DIVA Beachware - šaty, sukně a kalhoty, ve kterých můžete jít na pláž a poté navštívit prestižní restauraci, kde se budete cítit dobře.

Poprvé se představí i naše řada pánských plavek – B.line swimwear.

Všechny výrobky naší značky jsou vyráběny v Sofii, Bulharsko

https://sun-diva.com/

Datum: 4.2.2019 9:51:00