Valentina Bebeh - Novoroční kolekce 2018 dává ženám pocit luxusu a neuvěřitelné ženskosti

Zdravím Vás! Ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Valentina a jsem zakladatelkou a majitelkou návrhářské firmy.

 

Zdravím Vás! Ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Valentina a jsem zakladatelkou a majitelkou návrhářské firmy.

Šití je mou velkou vášní, kterou mám po mamince a stalo se mým osudem. Teď je hlavní věcí v mém životě pomáhat dívkám, aby byly krásnější! A tak jsem před 11 lety založila náš módní salon, kde vyrábíme limitované módní kolekce.

Inspirováni haute couture, pokoušíme se vyrábět pozoruhodné šaty podobným způsobem jako přední světové značky: ruční práce, luxusní látky a perfektní fitting.

Takto vznikla i naše Novoroční kolekce 2018, která dává ženám pocit luxusu a neuvěřitelné ženskosti. Do každých šatů jsem dala kus své duše a můj tým  všechno své umění.

Luxusní látky

V naší kolekci jsme použili italské tvídy tří ušlechtilých odstínů: měkká zlatá, tmavě stříbrná a magická černá.

Excluzivní doplňky

Pravé pštrosí peří, ručně stříhané, šupiny, ušlechtilé perly, blýskavé knoflíky s emailem dodávají individualitu každému kusu oděvu.

Perfektní fitting

Díky mnoha letům zkušeností s šitím na míru umíme vytvořit správné proporce jednoduchým střihem.

Vlastní výroba

Kontrolujeme každičké stadium své práce: ruční stříhání, šití I zdobení, což nám umožňuje vyrábět vysoce kvalitní zboží.

Prezentujeme také ležérní oblečení, které sluší každému a vždy, ať už jde o pracovní dny nebo víkendy: pohodlné mikiny, kostýmy a pleteninové šaty, elegantní hedvábné topy, krásné sukně, kašmírové vesty, kabáty, saka I převlečníky.

Rádi poskytujeme nový pohled na vysoce kvalitní oděvy z různorodých tkanin a pokoušíme se lidem ukázat, že jsou pro ně dostupné. A že se každý může dotknout krásy a splnit si své sny.