V+J OBUV představuje i dětskou obuv Froddo z Chorvatska

 

Společnost V+J OBUV, s. r. o vznikla  v roce 1993 jako velkoobchod s obuví a provozovatel sítě prodejen obuvi QUICK SHOES a následně i DĚTSKÁ OBUV v České republice. Jejími obchodními partnery jsou české a slovenské maloobchodní prodejny i silné mezinárodní řetězce. V Brně na veletrhu KABO má dva stánky, na kterých představuje svůj sortiment pro dospělé i děti. V dětském segmentu věnuje velkou pozornost obuvi značky Froddo od chorvatské společnosti Ivančica.


„Kolekce, kterou v Brně vystavujeme, je vyráběna pouze z přírodních materiálů bez škodlivých látek. Přibarvovaná je přírodními materiály, pigmentem, a celá výroba je opravdu bez jakýchkoliv chemických procesů. Při zpracování jsou používány ty nejlepší kůže a velmi se dbá na kvalitu zpracování a konečného výrobku,“ říká Karel Jauker, jednatel společnosti. Chorvatská firma působí na trhu již od roku 1946, má zastoupení po celém světě a na svém kontě i četná ocenění za kvalitu a služby. V Česku je nositelem Žirafy – certifikátu kvality České obuvnice asociace.

„Froddo kolekce je široká a pestrá, začíná od capáčků pro děti, když dělají své první krůčky, až po boty velikostí 39, 40 pro náctileté. V základní řadě obuvi nechybí poddajná flexibilní podešev, která je širší v přední části chodidla. Používají se anatomicky tvarované stélky a veškeré materiály i uvnitř v botě jsou pouze kožené, aby komfort obouvání i chůze byl co nejvyšší,“ dodává Jauker ve stánku společnosti v pavilonu V.

Datum: 21.8.2017 14:00:00