STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Zájem o srpnové veletrhy STYL a KABO potvrzuje oživení oboru

 

Na letošních únorových veletrzích módy a obuvi v Brně naznačoval zájem obchodníků o zboží a objednávky, že se český módní trh začal probouzet z útlumu. Oživení trhu potvrzují také výsledky první uzávěrky přihlášek na srpnové veletrhy STYL a KABO.

Již dnes jsou přihlášeni tradiční a významní vystavovatelé jako Favab, Christa Probst, Perab, PM Styl, Jopess, Šulc, Casamoda, AMJ, R.G.I., Veltex, Jihočeská textilní, Pletex, Kalipra, Arikos, Pleas, Jitex Comfort, Anita, Madonna a další, na veletrhu KABO pak nebudou chybět například Wortmann (zn. Tamaris), Rieker, Geneze (zn. Josef Seibel, Romika, Gerry Weber),  Iberius (zn. Bunker, Calaghan, Joe Sanchez, Pikolinos), Obutex (zn. Betty Blue, Alpinex), S.´Oliver, Jana Shoes, Wendel (zn. Marco Tozzi), Caprice, Lanson (zn. Acer, Icebug, Junior League, Ten Points, West Port), Unidax (zn. S.Fiorentino),V+J, T+M Konsorcium (zn. Raweks, KTR), Högl, Gabor, Arteddy.EU, Legero nebo Analpa (zn. Betsy, Kedo).

Na veletrhu STYL se poprvé představí elegantní italská móda Sandro Ferrone, značka mladé módy a doplňků Lovemusic nebo volnočasové péřové bundy od firmy Prosport. Na veletrhu KABO bude zastoupena Itálie novými značkami, a to kabelkami a obuví značky Andrea Moreli nebo kufry Dielle. Obsazena je již více než polovina plochy posledních srpnových veletrhů módy a v jednání jsou také kolektivní národní účasti z Maďarska a Indonésie.

Druhá uzávěrka přihlášek pro vystavovatele spojená s desetiprocentní slevou za pronájem plochy je k datu 22. května 2013. Pokud zvažujete poslat přihlášku na STYL nebo KABO, máte opravdu nejvyšší čas získat prezentaci v Brně v pavilonu P a F za zvýhodněných podmínek.

Datum: 29.4.2013 9:46:00