Kdo je B2B návštěvník?

 

Business-to-business (B2B) je označení pro obchodní vztahy mezi obchodními společnostmi, pro jejich potřeby, které neobsluhují konečné spotřebitele v masovém měřítku. Významným rysem modelu B2B je větší důraz na zajištění samotného obchodu, oproti důrazu na získání zákazníka, jako je tomu v případě obchodů B2C. Zkratka B2B pochází z anglického termínu Business to Business (obchodník → obchodník).

Zdroj: Wikipedie

Návštěva veletrhů STYL a KABO je určena výhradně B2B návštěvníkům s registrací on-line nebo na pokladnách při vstupu na výstaviště, tj. např. majitelům obchodů s módou, textilem či obuví, kteří hledají nové zboží na nadcházející sezónu, módní trendy či obchodní kontakty pro rozvoj svého podnikání v textilním, oděvním, obuvnickém a kožedělném průmyslu.

Nechybí zde ani nejrůznější profese spojené s provozem obchodů či firem pohybující se ve světě módy a obuvi jako jsou: dealeři, nákupčí, prodavači, aranžéři, dámské krejčové, ševci, dodavatelé komponentů pro výrobu a maloobchod, návrháři, novináři, vysokoškolští učitelé se speciálním zaměřením na design, textilní a obuvnickou výrobu, propagaci.

Veletrhy STYL a KABO jsou ryze B2B veletrhy, tj. jsou kontraktačního charakteru, protože jedině v této podobě splňují svůj účel a mají úspěšný průběh. Děkujeme Vám, že naše opatření chápete, a že i Vy máte zájem na tom, aby tyto veletrhy i nadále patřily k akcím, kde je umožněno v klidu vybírat zboží od dodavatelů a navazovat nové obchodní kontakty.

Registrace a prodej vstupenek on-line

POZOR – důležité informace pro předregistraci návštěvníků!

Předregistrovat se on-line je možné pouze pokud působíte v těchto oborech TOOK (textilní, oděvní, obuvnický a kožedělný průmysl):

 • Výrobní firma
 • Obchodní dům / Obchodní řetězec
 • Obchod s dámskou, pánskou konfekcí, s džínovou, sportovní a mladou módou, prádlem, dětskou módou, módními doplňky
 • Obchod s látkami a textilní galanterií
 • Obchod s obuví nebo koženým zbožím
 • Multibrandová prodejna / velkoobchod
 • Internetový obchod, zásilková služba
 • Distributor, zprostředkovatel / Ostatní služby
 • Školství, věda, výzkum, asociace, sdružení
 • Marketing, propagace, média, módní bloggeři

NEMÁM firemní pozvánku, kód ani Klubovou kartu STYL-KABO, přesto jsem B2B návštěvník a chci získat zvýhodněný vstup na STYL-KABO.

Zašlete nám své údaje a získejte Klubovou kartu STYL-KABO! Více informací najdete zde.

Další informace a nejpohodlnější způsob registrace vstupenky nebo nákupu vstupenky je k dispozici zde: etickets.bvv.cz - zajistěte si vstup z pohodlí Vašeho domova.

Pokud jste obdrželi firemní pozvánku, kód z firemní pozvánky prosím zadávejte v registraci po volbě veletrhu do kolonky "PROMOKÓD"


Vstupné na STYL a KABO

Firemní pozvánka (registrace přes web s uplatněním kódu z FP) 0,- Kč
Firemní pozvánka s registrací na místě 80,- Kč
Online registrační vstupenka 300,- Kč
Vstupné s registrací na místě 300,- Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH

 • Veletrh je určen pro obchodníky a nákupčí z oboru. Vstup na základě registrace.
 • POZOR: Registrační formuláře na pokladnách musí být řádně, čitelně a kompletně vyplněny. V opačném případě je registrace neplatná a nebude Vám umožněn vstup na veletrh.
 • Vstupenka na veletrh neplatí jako jízdenka na MHD!

Parkovné

Parkoviště (venkovní)

Jednorázové - autobus 300,- Kč/den vč. DPH

EXPOPARKING (kryté parkoviště u 4. brány)

hodinová sazba 20,- Kč/hod. vč. DPH