Brněnská SILVA REGINA je unikátní akcí pro myslivce a všechny milovníky lesa, účastníci hromadných zájezdů mají vstup zdarma

 

Zemědělské a lesnické veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA, BIOMASA a ANIMAL VETEX se na brněnském výstavišti opakují ve dvouletém cyklu a nejbližší ročník je prakticky za dveřmi – uskuteční se od 30. března do 3. dubna 2014. Pro myslivce a lesáky jsou nejzajímavější BIOMASA a především SILVA REGINA, která kromě lesnické techniky, loveckých potřeb a oblečení nabídne bohatý doprovodný program zaměřený především na myslivost a lov.

Myslivecká část veletrhu SILVA REGINA je umístěna v pavilonu Z, lesnické technologie budou umístěny na volných plochách v jeho okolí. Představí se prakticky veškerá těžební technika, návštěvníci se mohou těšit i na praktické ukázky. Totéž platí pro stroje vystavené na veletrhu BIOMASA, po celou dobu veletrhu v pravidelných cyklech budou předváděny stroje v chodu, každá ukázka bude doplněna krátkou prezentací nebo přednáškou.

Dřevorubecký doprovodný program obsahuje výstavu historických motorových pil, na kterých lze sledovat vývoj konstrukce tohoto základního dřevorubeckého nástroje. Na veletrhu bude také postaven lovecký posed pomocí akumulátorové motorové pily, posed postaví 3 osoby během 2 dnů. Návštěvníci uvidí také hody sekerou na terč a dřevosochání. Každý si může zafandit při sledování dřevorubeckých sportů.

SILVA REGINY se účastní také instituce – například Ministerstvo zemědělství, Lesy České republiky a vysoké školy. Tento veletrh je kompletním představením lesnického sektoru a myslivosti v ČR.

Srdcem SILVA REGINY bude myslivecká část pavilonu Z. Velkou část této haly zaberou prodejci a vystavovatelé všech druhů mysliveckých a loveckých potřeb a věcí pro pobyt v přírodě včetně zbraní. V Zetce bude stát i lovecký srub a především pódium, na kterém bude probíhat program s mysliveckou tematikou a zajímavými hosty. Jako v minulých ročnících bude instalována výstava trofejí, na galerii pavilonu Z bude možnost posedět v kinosále u filmů se zaměřením na lov.

Veletrhy Brno tradičně nabízejí výhody organizovaným zájezdům návštěvníků. Při hromadné návštěvě veletrhu (15 a více osob) je poskytnuta všem účastníkům volná vstupenka. Tu obdrží každý z účastníků zájezdu při odevzdání vyplněné registrační karty na jakékoliv pokladně výstaviště.

Datum: 10.1.2014 9:50:00