Výběr zemědělské techniky vám usnadní Techagro

 

Pokud se chystáte k nákupu zemědělské techniky, naplánujte si nejdříve návštěvu jarního veletrhu TECHAGRO, který bude pestrou přehlídkou všech zásadních, i těch méně známých značek prodávaných na českém trhu. V Brně najdete technologické novinky, můžete porovnat jednotlivé modely strojů, získat podrobné informace k technickým parametrům, ceně a servisu. Lze využít i speciální veletržní nabídky, které chystají někteří prodejci.

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO se koná od 30. března do 3. dubna 2014 a bude bezpochyby největší agrární událostí příštího roku v celém středoevropském regionu. Celý areál brněnského výstaviště zaplní do posledního místa nejen zemědělské stroje a zařízení, ale také lesnická technika na veletrhu SILVA REGINA, zařízení pro živočišnou výrobu spadající pod veletrh ANIMAL VETEX a technologie pro energetické využití obnovitelných zdrojů na veletrhu BIOMASA.   

TOP desítka největších expozic
Vůbec největším vystavovatelem veletrhu TECHAGRO 2014 bude společnost AGROTEC s expozicí o velikosti více než čtyři tisíce metrů čtverečních v pavilonu V a na přilehlých venkovních plochách. Prezentovat bude kompletní sortiment strojů NEW HOLLAND  a strojů pro speciální práce značky KUHN. Prostřednictvím své dceřiné společnosti  AGRI CS také zemědělské stroje CASE IH a STEYR. Pomyslnou druhou příčku ve velikosti expozice zaujme společnost STROM Praha, distributor John Deere pro ČR. Stánek žlutozelené barvy se světoznámými traktory s jelenem v logu najdete na brněnském výstavišti v nejnovější hale P spolu s firmami BEDNAR FTM, FAGUS a BD Tech. Ve stejném pavilonu bude také třetí největší vystavovatel veletrhu TECHAGRO 2014 společnost BV-TECHNIKA se značkou KRONE. Návštěvníky zaujmou svým obsazením i ostatní pavilony, například v pavilonu F společnost Agrall zemědělská technika, výhradní dovozce zemědělských strojů dvou významných světových výrobců Claas a Väderstad, dále firma AGROMEX s traktory Fendt.
Pavilonu V budou vévodit SOME se zemědělskými stroji Pöttinger a traktory Lamborghini, Moreau Agri zastupující značky Landini, McCormick, Joskin, Manitou. Pavilon G1 si v letošním roce rozdělí společnosti CIME s manipulační technikou Merlo, Austro Diesel s traktory Massey Ferguson, k vidění zde budou rovněž traktory značky Valtra nebo stroje na zpracování půdy Kverneland. Pavilon B zase ovládne firma P&L se značkami New Holland, Laverda nebo Lely.

Čeští výrobci nezůstávají pozadu
V Brně nebudou chybět ani čeští výrobci zemědělské techniky v čele s tradiční českou značkou Zetor, která letos boduje svým nejnovějším modelem Zetor Major spadajícím do výkonové kategorie 80 koňských sil. Díky rostoucí oblibě jednodušších a levnějších, přesto však velmi spolehlivých traktorů, slaví tato novinka mimořádný úspěch na evropských trzích. Pestrou nabídku zemědělské techniky představí i AGRIO MODERNÍ ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY Křemže, FARMET Česká Skalice, FARMTEC Jistebnice, LASKI Smržice, MGM Holešov, Opall Agri Opava, RAVAK Rožmitál, SMS Rokycany, STS Olbramovice, ZDT Nové Veselí a další.
Tento stručný přehled napovídá, že blížící se TECHAGRO bude opět velkou příležitostí k nákupu zemědělské techniky a inspirací pro modernizaci farem a zemědělských podniků.

Datum: 3.12.2013 10:58:00