4ISP s.r.o.

 

Nový typ kombinovaného stroje HS-G3015E-6022Q

Představujeme nový typ profesionálního kombinovaného laserového řezacího stroje s automatickým centrováním materiálů ve sklíčidle s velkou přesností a rychlostí.
Vyniká efektivitou upínání profilových materiálů.

Stroj dovoluje zpracovávat:

  • plechy formátu od 3 x 1,5 až do 6 x 2 metry, s tloušťkou až do 25 mm
  • kulaté trubky délky 6 metrů a průměrem do 210 mm
  • jekly délky 6 metrů a rozměrem hrany 160 x 160 mm
  • L-profil délky 6 metrů a rozměrem hrany 100 x 100 mm

Fixace materiálu v rotační jednotce probíhá pneumaticky včetně pomocných lunet. Možnost rozšíření průměru vstupního materiálu až do 325 mm (model 6035Q).

Tímto kombinovaný stroj potvrdil a upevnil své renomé nejprodávanějšího zařízení na zpracovaní materiálu laserovým paprskem v Evropě.

3osá portálová frézka s automatickou výměnou nástrojů a krytováním

Obráběcí centrum pro ploché materiály. Jedná se o nejvyšší model naší nabídky pro 3osé obrábění. Celý stroj vyniká svou konstrukcí, která je vytvořena pro dosažení co nejvyšší efektivity při obrábění.Tuhá konstrukce, kompletní systém společnosti Siemens Sinumerik 828D a High end vřeteno HSD je zaručený nástroj pro úspěch.

3osá portálová frézka s fixním stolem, oscilačním nožem a kamerou

Novinka pro rok 2018. Jedná se o nejvyšší model řady 9500W. Stroj kombinuje klasickou portálovou konstrukci s kamerovým systémem, vibračním nožem a vysokootáčkovým vřetenem. Stroj dosahuje špičkových parametrů v obrábění nekovových materiálů a neželezných kovů např. s využitím pro výrobu reklamy.

www.4isp.eu