KINGAIR® úprava stlačeného vzduchu

KingAir® je nová a naprosto unikátní technologie, která významně mění trend napříč průmyslem v úpravě kvality stlačeného vzduchu.

 

KingAir® je nová a naprosto unikátní technologie, která významně mění trend napříč průmyslem v úpravě kvality stlačeného vzduchu. Díky patentovanému designu splňuje nejvyšší nároky v oblasti kvality stlačeného vzduchu dle ISO 12500 (metody testování filtrů stlačeného vzduchu) . Konstrukce separátoru KingAir® umožňuje efektivní odstranění vody a oleje >99.9999% nezávisle na tlaku a ostatních nečistot až do velikosti 0,2 mikronu při 90% účinnosti.

  • Bez napájení.
  •  Bez nákladů na provoz.
  • Bez nutnosti výměny filtračních vložek.
  •  Bez ztráty účinnosti v závislosti na tlaku.

Aktuální požadavky v průmyslu žádají co nejčistější stlačený vzduch a ideální podmínky pro stroje a zařízení. Nižší kvalita média znamená nákladné opravy a opotřebení - následné investice. Standardním řešením jsou zařízení na sušení a čištění média při výrobním zdroji. Tato zařízení jsou ovšem nákladná nejen investičně, ale i jejich následnou údržbou. Jelikož vyčištěné médium následně prochází rozvodem, může tak již v několika metrech docházet ke vzniku kondenzátu ve vedení, čímž klesá účinnost původní úpravy stlačeného média. Separátory, které jsou schopny nahradit tato zařízení, můžeme umístit díky malé velikosti a hmotnosti těsně před místem spotřeby a zajistit tak maximální účinnost čištění média.

nabízí ucelenou standardní produktovou řadu do 16 barů a průtoky až po 64 000 l/min. V případě extrémních procesních podmínek jsme schopni nabídnout řešení až do teplot -40°C, případně vysokotlakých aplikací až do 70 barů.

Výjimečnost tohoto produktu můžeme samozřejmě demonstrovat ve Vašem provozu, ale i jasně prokázat profesionálním kvalitativním měřením parametrů stlačeného vzduchu (tlaku, teploty, průtoku, tlakového rosného bodu) za pomocí špičkových měřících přístrojů.