Beta Control pomůže s automatickou dezinfekcí výtahů

Dezinfekce. Slovo, které v posledních dnech slýcháme ze všech stran. Důležitost čistoty zejména společných prostor je aktuální téma, kterému se ve své expozici bude věnovat i společnost Beta Control.

 

Dezinfekce. Slovo, které v posledních dnech slýcháme ze všech stran. Důležitost čistoty zejména společných prostor je aktuální téma, kterému se ve své expozici bude věnovat i společnost Beta Control.

Firma totiž na URBIS SMART CITY FAIR přiveze zařízení UV-Cab, které zvládá dezinfikovat kabinu výtahů. To ocení jak velké firmy, tak i úřady, kde se denně vystřídají stovky lidí.

Zároveň ve své expozici vysvětlí, jak komplexně zabezpečit dům v rámci Smart City, jak zvýšit komfort bydlení či jak snížit náklady na provoz bytového domu.

Beta Control dále představí Centrum sdílených služeb, které dokáže vzdáleně monitorovat vybrané zařízení a jeho aktuální stav (například výtah nebo eskalátor ve velkých objektech, jako jsou nemocnice, administrativní budovy, nádraží a další). Centrum, které umí vytvářet užitečné analýzy a statistiky nebo dané zařízení na dálku odstavit.

To vše nabídne ve stánku 20 C v 1. patře pavilonu E. Více informací je také na webu společnosti.