Vánoční trhy
9.-18.12. 2022

Den první: Dárky, vaření, hudba a zábava

 

Bohatý program je připraven hned na první den Vánočních veletrhů. Přichystali jsme pro vás výběr toho nejlepšího, co vás v pátek 7. prosince na výstavišti čeká.

Stovky prodejců
Již od ranních hodin se na vás v pavilonech F a G1 těší 400 prodejců nabízející široký sortiment vánočních dárků. Na jednom místě tak nakoupíte dárky pro celou rodinu. Pořídíte zde oblečení, kosmetiku, dekorace, vybavení do domácnosti, ale samozřejmě i hračky, knihy a mnoho dalšího. Mnoho stánků se zaměřuje také na dárky pro milované domácí mazlíčky. Chybět nebude ani prodejní výstava Jaroslavy Fišerové, u které pořídíte originální obrazy a ilustrace.

Vaření a kulinářské speciality
Kuchyňské studio otevírá v 10 hodin, první den si vezmou pod patronát žáci z Integrované střední školy Slavkov u Brna. Připravovat budou chutné vánoční nápoje. Pokud se tedy chcete od budoucích šéfkuchařů dozvědět užitečné tipy, určitě se do studia v pavilonu F zastavte. A budou i ochutnávky! V pavilonu F najdete kromě kuchyňského studia i stánky s těmi nejkvalitnějšími českými pochutinami – například značek Klasa, Regionální potravina nebo ZLATÁ Chuť jižní Moravy.

Vlastní adventní věnce
Kreativní návštěvníci se pobaví ve vánoční dílně, která bude dnes věnována tvorbě adventních věnců. S výrobou vám pomohou žáci z Odborného učiliště Cvrčovice. Dílna bude v tento den otevřena od 10 do 13 hodin a také od 14 do 16 hodin. Fantazii se meze nekladou, takže si jistě odnesete krásný výrobek přímo domů.

Hudba a zábava
Od 14 hodin začíná v pavilonu F hudební program na pódiu. Vánoční veletrhy zahájí svým vystoupením talentovaný písničkář Pavel Helan. Od 15:30 jej pak vystřídá Radka Fišarová, která vás potěší svými šansony a jazzovými skladbami. V okolí pódia najdete také oblíbený řemeslnický jarmark.

 

Datum: 7.12.2018 7:47:00