Veletrhy Brno, a.s. partnerem degustační soutěže ZLATÝ POHÁR PIVEX – PIVO 2014

Na 22. ročníku tradiční degustační soutěže ZLATÝ POHÁR PIVEX bude ve dvoukolovém klání rozhodovat odborná porota o vítězi a držitelích dalších ocenění.

 

Na 22. ročníku tradiční degustační soutěže ZLATÝ POHÁR PIVEX bude ve dvoukolovém klání rozhodovat odborná porota o vítězi a držitelích dalších ocenění. Novinkou je degustační pivní soutěž pod tradiční značkou ZLATÝ SOUDEK PIVEX 2014. Jedná se o jednokolovou degustační soutěž určenou pro sudová piva. V České republice je taková hodnotící degustace sudového piva unikátní. Podle dostupných informací nejsou soutěžní degustace sudového piva obvyklé ani v evropském měřítku.

Slavnostní vyhlášení výsledků nové odborné soutěže sudových piv ZLATÝ SOUDEK PIVEX proběhne v předvečer potravinářských veletrhů SALIMA 2014 při 22. Galavečeru pivovarníků a sladovníků Brno 2014 společně s předáním ocenění z tradiční soutěže lahvových piv ZLATÝ POHÁR PIVEX – PIVO 2014. Bližší informace poskytuje hlavní vyhlašovatel a producent pivovarských soutěží pod značkou PIVEX – brněnská reklamní společnost SNIP & CO. Více v přiložených dokumentech.