I o víkendu se bude brněnským výstavištěm rozléhat psí štěkot


Přehlídka toho nejlepšího
v chovu čtyřnohých mazlíčků ze všech států světa pokračuje na výstavišti v Brně i tuto sobotu a neděli.

World Dog Show 2021 Brno se na brněnském výstavišti koná
od 30. září do 3. října,
denně od 7.30 do 19.00 hodin.

Na Světovou výstavu psů všech plemen (World Dog Show 2021 Brno), jejímž pořadatelem je Českomoravská kynologická unie, je přihlášeno 12 618 psů z 56 zemí, mimo jiné třeba až z Filipín, Austrálie a Etiopie. Nejvíc je zde zastoupen Australský ovčák a skupina pasteveckých psů.

Program výstavy/kruhů najdete zde.

 

Jedinečná příležitost zakoupit veškeré potřeby pro chovatele od českých i světových vyrobců  

V pavilonu G1 je nabídne 60 firem z České republiky i zahraničí. Stylové obojky, oblečky pro psy i hračky několika světových značek přiveze například společnost ANIMALIS. ChemaSotoca potěší spíše majitele čtyřnohých miláčků. Nabízí totiž šperky a doplňky s téměř 170 různými plemeny psů. Voňavé kondicionéry, šetrná mýdla i spreje proti zápachu srsti zájemci najdou u Ding Wall Trading. Představí se i laboratoř EVG, která pomocí DNA testu zjišťuje, jaký je zdravotní stav psa. Díky detailním výsledkům lze přizpůsobit nejen jeho stravu, ale také výcvik. Dále se budou prezentovat třeba psí lázně a chybět nebudou ani výživoví poradci pro psy.

Výstavu navštíví i Martin Zounar

Na stánku výhradního dovozce krmiva ACANA a ORIJEN (pav. G1, č. st. 1) bude v sobotu 2.10. od 13.00 do 15.00 hodin přítomen herec Martin Zounar s cennými radami o výživě psů.

Vstup návštěvníků na výstaviště včetně účastníků ze zahraničí je možný výhradně dle aktuálních pravidel systému O-N-T. Bezinfekčnost se kontroluje před vstupem do pavilonu.

Připravte si proto:

  • certifikát o očkování, 
  • doklad o negativním testu nebo 
  • doklad o probíhající ochranné lhůtě po prodělaném onemocnění. 

Čestná prohlášení a domácí samotesty se neuznávají. Bezinfekčnost musí prokazovat návštěvníci starší 12 let.

Další informace o vstupenkách a parkování najdete zde.

 

Datum: 1.10.2021 10:20:00