Trendy doplňky i kosmetika. Na World Dog Show najdete vše pro hýčkání psů

 

Animalis - CRAZY PAWS

ANIMALIS, s.r.o.

Stylové obojky, oblečky pro psy i hračky, které si vaši čtyřnozí miláčci zamilují, koupíte u společnosti ANIMALIS, respektive v jejím obchodě CRAZYPAWS. Vybrat si můžete z nabídky několika světových značek.


ChemaSotoca

Společnost ChemaSotoca potěší spíše majitele čtyřnohých miláčků. Nabízí totiž šperky a doplňky s téměř 170 různými plemeny psů. Věnuje se také výrobě pozlacených či postříbřených šperků na zakázku.


Ding Wall Trading

Ding Wall Trading 

Voňavé kondicionéry, šetrná mýdla i spreje proti zápachu srsti najdete u firmy Ding Wall Trading. Společnost má několik řad kosmetiky, takže uspokojí majitele krátkosrstých i dlouhosrstých psů. Speciální sada produktů je pak věnovaná štěňatům.


EVG, molekulární diagnostika 

Zjistěte pomocí DNA testu, jaký je zdravotní stav vašeho psa. Díky detailním výsledkům můžete přizpůsobit nejen jeho stravu, ale také výcvik. Zkrátka budete mít o svém mazlíčkovi všechny detailní informace.


Royal Pets Salon & Boutique

Royal Pets Salon & Butique 

V Royal Pets Salon & Butique se bude váš pes cítit jako ten nejdůležitější tvor na světě. Nejen, že ho ostříhají, ale také si může dopřát aromaterapii, wellness či masáž. A pokud mu chcete dopřát lázeňské prostředí i doma, můžete v salonu nakoupit kvalitní kosmetiku.


 

Datum: 23.9.2021 10:20:00