World Dog Show nabídne široký sortiment krmiv pro psy


Kvalitní granule a konzervy, ale i sušené pamlsky pro vaše čtyřnohé mazlíčky nakoupíte od 29. září do 3. října na brněnském výstavišti. Prodej chovatelských potřeb najdete v pavilonu G1.

KRMÍM KVALITNĚ s.r.o.

Společnost KRMÍM KVALITNĚ přiveze granule, kapsičky, konzervy i pamlsky. Sází na špičkové krmivo plné čerstvého masa, zeleniny a dalších superpotravin. A pokud chcete zjistit, jak vybrat správnou výživu pro svého mazlíčka, zastavte se ve stánku Belcando za výživovými poradci pro psy a kočky.


FORZA10

Přední italský výrobce krmiv se specializuje na výzkum a vývoj superprémiové potravy pro udržovací a veterinární diety. Navštivte na World Dog Show stánek této společnosti a získáte kupon na 20% slevu na nákup krmiva.


MOPSY

Suroviny prvotřídní kvality pouze z českých chovů používá k výrobě sušených pamlsků firma MOPSY. Navíc se můžete spolehnout, že v produktech nenajdete žádné konzervační látky. Zastavte se u stánku společnosti a nechte se mile překvapit příznivými cenami.


MONGE

Krmiva italské firmy Monge procházejí přísnou kontrolou kvality od specialistů i veterinárních lékařů. Můžete se tak spolehnout, že vašim čtyřnohým mazlíčkům dáváte jen to nejlepší.


TV Probbe

Superprémiové krmivo Ibero NATURAL, pamlsky Tobbypet, piškoty Tobby i krmiva od značek Ibero, Petkult, Bravery, Prins, Amity a Kennel nakoupíte u firmy TV Probbe.


Weber-Mlýn

Kanadské krmivo pro psy a kočky ACANA a ORIJEN najdete výhradně u společnosti Weber-Mlýn. ACANA se vyrábí více než 25 let a má důvěru milovníků mazlíčků po celém světě. ORIJEN se vyrábí více než 10 let mnohokrát získal titul nejlepší krmivo světa!


 

 

Datum: 23.9.2021 10:00:00