MONGE - Italská firma

MONGE

Italská firma Monge & C. S.p.A. je výrobcem krmiva pro domácí mazlíčky. Sídlí v Monasterolo di Savigliano, kde má nejmodernější výrobu, kontrolu kvality, výzkum a vývoj, logistické centrum, marketing a vedení firmy. Tým 377 profesionálů, 120 obchodních zástupců a 35 veterinárních lékařů zde zajišťuje nejvyšší standard služeb.

Firemní tým je vždy k dispozici, aby poskytl rady a splnil požadavky těch, kteří dělají tak mimořádnou činnost: vychovávají štěňata a koťata všech plemen s výjimečnou péčí o jejich zdraví a pohodu.

Historie společnosti Monge započala již v roce 1963 uvedením na trh krmiva pro psy a kočky pana Baldassarra Mongeho, zakladatele společnosti. V průběhu let následovala řada rozšíření a technologických investic, včetně automatického skladu s 43 000 paletovými sloty. Monge má nyní celkovou plochu 180 000 metrů čtverečních, výrobní kapacitu 160 000 tun ročně pro suché a stejné pro ostatní výrobky. Její krmivo pro domácí zvířata se prodává ve více než 90 zemích světa. Monge se skutečně stará o cirkulární ekonomiku a pracuje s maximálním ohledem na životní prostředí. Společnost je odhodlána minimalizovat dopad na životní prostředí ve všech aspektech své činnosti, aby zaručila čistší svět. Monge silně věří a investuje do obnovitelné energie. Od roku 2008 instalovala fotovoltaické panely na střechy továrny a dnes je 75% spotřebované energie vyrobeno samostatně díky těmto panelům, kogenerátoru a plynové turbíně Kawasaki. Společnost Monge vyrábí vlastní prázdné plechovky z laminovaných ocelových plechů, čímž snižuje emise CO2, které by byly způsobeny silniční dopravou z jiného místa. Společnost dále investuje do udržitelné mobility a vybavuje svůj vozový park nákladními vozidly poháněnými zkapalněným zemním plynem, aby se snížilo znečištění. Monge jako rodinná společnost zaručuje svým jménem a osobní účastí rodinných příslušníků nejvyšší kvalitu produkce ve všech oblastech podnikání.

Konečné odběratele produktů Monge, distributory, chovatele a zaměstnance považuje společnost Monge za nedílnou součást své velké rodiny.

Firmu Monge najdete v pavilonu G1, č. st. 020.