Ocean48


Pořádný kus lososa v konzervách WOOF a MOOU pro psy a kočky exklusivně z Ocean48

Společnost Ocean48 – Dovozce mořských ryb, provozovatel maloobchodních prodejen a pořadatel ojedinělých gastronomických festivalů Slavnosti moře je již 10 let pojmem pro všechny – kteří milují gastronomii a mořské ryby, zajímá je zdravý životní styl a mají vztah k přírodě.

Ocean48, nyní rozšiřuje svoji aktivitu směrem k veterinárním produktům a uvádí na trh exklusivní a ojedinělou novinku mezi doplňkovými krmivy – konzervy WOOF a MOOU pro psy a kočky.

Primárním zdrojem suroviny pro výrobu konzerv je maso mořských ryb v potravinářské kvalitě určené pro lidský konzum.

Druhotným produktem z filetování jsou části ryb, které nejsou vhodné pro potravinářství, ale jsou velmi významným zdrojem výživných látek pro zvířata.

WOOF  a MOOU obsahují pouze:

  • Hlavy a kostry – zdroj vápníku a fosforu fosfolipidy.
  • Svalovinu (filety) – zdroj proteinů
  • Kůži s podkožním tukem – zdroj Omega3
  • Ploutve, chrupavky – zdroj chondroitinu a glukosaminoglykanů

Konzervy neobsahují žádné konzervanty a zahušťovadla, antimikrobiální nezávadnost krmiva zajišťuje sterilizace tlakem a teplem.

Stejně tak jako sami sobě, dopřejte i svému psovi nebo kočce to nejlepší - prostě jim jen kupte pořádný kus lososa v konzervách WOOF a MOOU.

V době konání akce prodáváme WOOF a MOOU z Ocean48 na 2 stáncích:

v pavilonu G1 – č. 023

volná plocha před pavilonem G1 – č. 084

Po ukončení World Dog Show 2021 Brno budou k dostání exlusivně v kamenných prodejnách Ocean48 a na e-shopu internetového obchodu www.ofora.czwww.ocean48.czwww.slavnostimore.cz