Sdružení EUMABOIS podporuje veletrh WOODTEC

Evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS zveřejnilo v těchto dnech seznam veletrhů na rok 2021, jejichž konání podporuje. Patří mezi ně i brněnský WOODTEC, který se na výstavišti uskuteční od 20. do 22. října 2021.


Evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS zveřejnilo v těchto dnech seznam veletrhů na rok 2021, jejichž konání podporuje. Patří mezi ně i brněnský WOODTEC, který se na výstavišti uskuteční od 20. do 22. října 2021.

Základní parametry zůstávají stejné jako u minulých ročníků. Veletrh je rozčleněn dvě základní nomenklaturní skupiny – jednak stroje a jednak komponenty pro výrobu nábytku. Zaměření veletrhu je tradičně odborné, mezi návštěvníky převažují výrobci nábytku a dalších výrobků ze dřeva. Doprovodný program bude členěn do technologického a nábytkářského dne, více se zaměří především na digitalizaci jak v oblasti výroby, tak v dalších fázích celého produkčního procesu i prodeje. Celkově bude doprovodný program více zaměřen na praxi a opatření okamžitě využitelná především v malých a středních firmách.